Am rămas în Cairo pentru încă două săptămâni după festivalul de literatură la care am fost invitat, și unde am citit în ultima seară alături de poeți din lumea arabă și un maltez, iar sâmbătă voi avea un eveniment într-o librăria Diwan din cartierul Zamalek, unde voi purta o discuție cu scriitoarea Sherine Elbanhawy, fondatoare a revistei „Rowayat”.
Rîdem de Sînziene!
Acum 2 ore



Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu